WYNAJEM LIMUZYNY FORD LINCOLN TOWN CAR

Perfekcja w każdym calu.

Tytuł serwisu

OFERTA

ŚLUB

To szczególny dzień, do którego przygotowania zapewne trwały bardzo długo. Nasza limuzyna zapewni idealnie ukoronowanie tego ważnego wydarzenia. Profesjonalna obsługa, wyszkolony kierowca to podstawa naszej działalności.
Kierowca przyjedzie po Państwa specjalnie udekorowaną na tę szczególną okazję limuzyną i zawiezie na miejsce uroczystości. W środku będzie czekał na Państwa szampan i miły słodki poczęstunek.
Na życzenie klientów możliwość zamówienia bukietu kwiatów, fotografa, założenie tablic "Młoda Para"

WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI

Czas zaszaleć... Nasz kierowca zapewni bezpieczny transport i profesjonalną obsługę tej uroczystości. Do dyspozycji gości w pełni zaopatrzony barek. Możliwość przystrojenia samochodu na życzenie klienta. Z nami to pewne że ten wieczór długo zostanie w Państwa pamięci. Fotograf na życzenie to żaden problem.

KOMUNIA ŚWIĘTA

To dzień który dla Państwa dziecka jest szczególnie ważny. Nasza firma zapewni, że pozostanie on w jego pamięci na bardzo długi czas. Kierowca zabierze Państwa z ustalonego miejsca i zawiezie na miejsce uroczystości. Na Państwa dziecko w środku będzie czekał miły upominek.

ZARĘCZYNY

Kierowca zabierze Pana do miejsca zamieszkania wybranki, otworzy przed nią drzwi, w środku będą czekały szampan i kwiaty. Następnie zabierzemy Państwa na umówione miejsce. Możliwość zarezerwowania miejsca w restauracji, zorganizowania kolacji lub innych atrakcji dla wybranki serca. U nas każde życzenie może stać się rzeczywistością.

URODZINY

Kierowca zabierze jubilata i jego gości na umówione miejsce. Zapewniamy możliwość zamówienia tortu urodzinowego i zorganizowania całej imprezy urodzinowej. Ten dzień będzie z nami na pewno niezapomniany.

PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA

Limuzyna wraz z fotografem zabierze Państwa na miejsce sesji gdzie nasz fotograf zrobi profesjonalną sesję zdjęciową. Na życzenie klientów możliwa sesja z udziałem wizażystki i fryzjera. Do dyspozycji szampan i słodki poczęstunek.

TRANSFER Z I NA LOTNISKO

Potrzebują Państwo luksusowego transportu z lub na lotnisko. To dla nas żaden problem. Nasza limuzyna zapewni Państwu bezpieczny, a przede wszystkim elegancki transport. Do dyspozycji naszych klientów jest w pełni wyposażony barek i wyszkolony kierowca który spełni wszelkie życzenia naszych klientów. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

SPOTKANIA BIZNESOWE

Chcą Państwo zrobić dobre wrażenie na swoich kontrahentach, a może podpisać ważną umowę, a może po prostu potrzebujecie komfortu i bezpieczeństwa. Nasza profesjonalna obsługa zapewni Państwu to wszystko i o wiele więcej. Z nami każde spotkanie będzie udane.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Z nami spełnisz swoje marzenia.